Bez pobjednika u Vranjaku

0

Stadion: „Centar“. Sudija: Zoran Tripunović (Doboj) 7. Strelci: Đurić u 90.minutu za Vranjak, Marković u 24.minutu za Proleter. Žuti kartoni: Vidović, LJ.Sarkić, Mikelini(Vranjak), Cocić, Đukarić, Blagojević, R.Popović(Proleter).

VRANJAK: Lukanović 7, Janković 6.5, Trepić 6.5, Demonjić 5.5(od 55.min.LJ.Sarkić 6), Rakić 7(od 80.min.Kojić -), S.Sarkić 6(od 57.min.Đurić 7), Vidović 6.5, Mikelini 6.5, Radić 6.5, Savkić 5.5, Savić 6,5.

PROLETER: Trifunović 7, D.Popović 7, Josipović 7, Đukarić 7, Cocić 7, Marković 7, R.Popović 7, Stojanović 7, Knežević 7, Gibić 6.5(od 77 min.Blagojević -), M.Popović 7.

Igrač utakmice: Nebojša Trifunović (Proleter) 7.

Odigrano je 21.kolo Druge Lige RS grupa “zapad”.U meču izmedju Vranjaka i Proletera pobjednika nije bilo 1:1. Gosti su poveli početkom prvog poluvremena golom Markovića u 24.minuti , u nastavku utakmice Vranjak nije iskoristio priliku da izjednači preko kaznenog udarca , Spasoje Savkić nije bio najprecizniji .Ekipa trenera Dejana Savića u finišu meča postiže gol a radost Vranjačanima u 90 minuti donio je Ognjen Djuric koji je ušao u igru sa klupe.Narandzasti su imali još nekoliko prilika u sudiskoj nadoknadi ali mreže su mirovale.

Vranjak sada ima 21. bod i nalazi se na 13.poziciji na tabeli.U sledećem kolu gostuju u Omarskoj.

Utakmicu u Vranjaku posmatralo je oko 200 ljubitelja fudbala,a medju njima bila je i grupa navijača iz Teslića koja je bodrila Proleter tokom čitavog meča. A dokaz odlične organizacije ove utakmice je i aplauz vranjačkih navijača “Zabranjenih” igračima Proletera pri polasku kući.

ALFA MODRIČA KORAK OD PRVE LIGE

Lider druge lige ALFA Modriča nastavila je pobjedničku seriju , danas je u Krupi na Vrbasu savladan BSK , bilo je 1:4 za “žuto-plave” a golove su postigli Prljeta , Tadić i dvostruki strijelac Neđo Šuka.Mladost je u Slatini savladala Slogu iz Trna 3:1.Modričani sada imaju 53 boda i po svemu sudeći na jesen će nastupiti u 1 . Ligi RS .

Fotografije / Vranjak : Proleter